Misyonumuz

Satış, Proje-danışmanlık:

Şirketimiz öncelikle firmaların nasıl bir ürüne ihtiyacı olduğunu tespit ederek kendisi için en uygun çözümleri sunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip ederek ilgili müşterilerine bilgilendirmektedir.

Eğitim:

Şirketimiz öncelikle kendi personelimiz ve müşterilerimizin Finans ERP , Muhasebe , MES başta olmak üzere kullandıkları materyalleri daha iyi kullanabilmeri için eğitimler vermektedir.

Teknik Servis:

Satışını yapmış olduğumuz cihazların ve ürünlerin teknik arızalarına anında müdahale ederek müşterilerine yardımcı olmaktadır. Şehrimizde çok daha kaliteli ve profesyonel hizmet verecek Şehrimizin en büyük imalatçı ve ihracatçı firmalarına yazılım konusunda anında hizmet sunmaktadır. Artan iş potansiyellerimi etkin hizmet verebilmek amacıyla da teknik kadrosunu geliştirmiştir.

Teknik destek:

Yazılım ve otomasyon programlarının eğitimini verdiği gibi kullanımı sırasında meydana gelecek arızalarının giderilmesi amacıyla hızlı ve kaliteli teknik destek hizmeti vermektedir.

Güvenlik PDKS ve Akıllı Kartlar:

Şirketlerin güvenliği için gerekli olan bilgisayar programları, elektronik ürünler, Alarm, Kamera, personel takibi için PDKS sistemleri, Akıllı şehir ve üniversiteler için SMART KART projeleri yürütmektedir.

Web Programlama – Alan Adı ve Barındırma:

Şirketimiz yazılım departmanı içerisinde oluşturulmuş olan özel bir ekip ile web programlama bölümünün ayırmış ve ASP, PHP ile ileri derece web programlama ve yazılım işlemleri yapılmaktadır.

Proje Bazlı Yazılım Hizmetleri:

Şirketimiz yazılım departmanı ile Web tabanlı veya exe olarak ihtiyaç duyulan firmalar için özel yazılımlar yapılması.

E-ticaret sistemleri:

Linux üzerinde MySQL veritabanı ile çalışan e-ticaret sistemleri kurulumu. İnternet mağaza sistemi ve E- Pazar yeri sistemi.

Güvenlik:

ipchains, iptables ya da ticari güvenlik duvarı çözümleri.

Çalışma Alanlarımız

ERP Yazılım 90%
Donanım 75%
Güvenlik 85%
Web 80%