Sunucu Çözümleri

Size uygun sunucu çözümleri üretiyoruz..

Dizayn ailesi olarak müşterilerimizin ihtiyacı olan sunucu ürünlerinin satış, entegrasyon ve servis hizmetini sağlamak en temel amaçlarımızdan birisidir. Proje sürecinde marka bağımsız çözümlerimizi Cisco, Dell, Fujitsu, HP, IBM ve Oracle ürün ailelerini kullanarak oluşturduğumuz donanım setleriyle gerçekleştiriyoruz. İlgili projeye doğru ürün pozisyonlanmasını, ürün ve çözüm entegrasyonunun en doğru şekilde sağlanmasını ve rekabet analizi yapılmasını, müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde alım ve entegrasyon süreçlerini tamamlamalarını amaçlıyoruz.

Giriş seviyesi olarak nitelendirilebilecek tek soketli sunucu sistemlerinden 8 işlemci soketine sahip iş-kritik sistemlere kadar; rack, blade, tower yapıda sunucu ürünlerini kullanarak oluşturduğumuz çözümler ve tamamladığımız yüzlerce projemiz mevcut. AMD ve Intel tabanlı hemen hemen her sunucu ürününün konfigürasyonunu, satışını, servisini ve desteğini müşterilerimize tüm Türkiye çapında sağlayabilmekteyiz. Ayrıca Yüksek Performans Hesaplama (HPC) , Hesap düğümleri, Sunucu Yönetimi, konularında da oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Rack tipi sunucu sistemleri, Blade sunucular, HPC ve sunucu sistemleri ile ilgili diğer konularda her türlü sorunuza cevap bulmak ve isteklerinize en uygun çözüme hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaşmak için info@dizayn.net.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.